דיור מוגן יוקרתי

דיור מוגן יוקרתי – לגור עם אנשים שמעריכים איכות חיים

אתם יודעים שהגיע הזמן לעבור לגור במקום שבו שומרים על הפרטיות שלכם אבל רוצים מקום שעוטף אתכם בקהילה תומכת ובכל השירותים שנחוצים לכם באותו מתחם?  . אם החלטתם שהגיע הזמן למצוא בית חדש שבו תרגישו בטוחים יותר כי יש מי ששומר עליכם, מטפל בכל הצרכים הרפואיים שלכם וגם פוטר אתכם מהצורך לתחזק את המגורים הנוחים והיוקרתיים שלכם, הגעתם אל המקום הנכון.

לא קל לעזוב בית שגרתם בו כל החיים והקמתם בו משפחה, אבל כשמציעים לכם בית אבות יוקרתי שיש בו כל מה שהיה לכם ואפילו יותר, כנראה שמגיע הרגע לעשות את הצעד הזה, למענכם ולמען השקט הנפשי של המשפחה הקרובה שלכם.

אם הגעתם להחלטה שחשובות לכם המוגנות והבטיחות שלכם ויש רק מקום אחד שבו תרגישו נוח וחלק מהקהילה, אנחנו מציעים לכם כאן בית אבות יוקרתי שהוא חלק מרשת של בתי דיור מוגן בסטנדרט בלתי מתפשר.

מה תמצאו אצלנו?

בית אבות יוקרתי כזה מציע לכם את הטוב ביותר בתחום זה. במקום כזה תמצאו את החיים הנוחים שהיו לכם, בצירוף קהילה תומכת ודומה לכם, שמחפשת שגרת חיים ופעילות בהשגחה צמודה ותוך כדי פיקוח רפואי ואספקת שירותים לוגיסטיים מסביב לשעון.

הקהילה הסגורה היא למעשה הקהילה החדשה שלכם אבל רק אתם קובעים את מידת המעורבות שלכם. אנחנו מעודדים, כמובן, פעילות ומציעים את הפעילויות המעניינות והטובות ביותר בכל תחום, העשרה ועניין מפי הטובים ביותר, ולכם נתונה הרשות והזכות לבחור מכל אלה מה נוח לכם ומה מעניין אתכם.

בואו לבקר אותנו עם המשפחה שלכם כדי ותיווכחו שכאן אתם תהיו בידיים טובות עם כשהשמירה עליכם ועל איכות חייכם מובטחת 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

מתחם פרטי שיש בו קהילה

זהו בית אבות איכותי מהסוג שרואים יותר ויותר גם בישראל, שיש בו הקפדה מלאה על נוחות ובטיחות, והושקעה בו מחשבה רבה לתכנון מתחם מעוצב ומודרני, שבו כל אחד קובע את שגרת חייו ומקבל מאתנו את השירותים הטובים ביותר מסביב לשעון, לפי צרכיו.

תוכלו לנהל בו את החיים שלכם כפי שניהלתם עד כה וכל השינויים צפויים להיות לטובה בלבד, משום שתכירו אנשים חדשים ויהיו אנשי מקצוע שכל תפקידם הוא לעזור, לתת שירות, לפקח ולעבוד למען רווחתכם. זהו הבית האידיאלי לגיל השלישי שבו אתם מוצאים כל מה שחסר לכם. נסו אותנו ובדקו את כל מניפת השירותים שלנו שעוטפת אתכם בכל שעות היממה.

מה מחפשים דיירי דיור מוגן חדש כמו שלנו?

אם יש משהו שיכול לשכנע אנשים שמעדיפים איכות חיים לוותר על המגורים בבית הפרטי והיוקרתי שלהם זה למצוא בית אבות איכותי שמספק להם את אותה חוויית היוקרה בצירוף בטיחות ומוגנות, איכות חיים אמיתית וחיי קהילה עשירים. זה בדיוק מה שאנחנו מציעים למי שמחפש דיור מוגן יוקרתי בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אתם מוזמנים בכל עת לבוא לבד או עם בני משפחתכם לבחון את התנאים המצוינים שבהם גרים הדיירים שלנו ולהיווכח בכך שזוהי רשת בתי אבות יוקרתיים מהשורה הראשונה, שמבטיחה לכם תנאי חיים נאותים ומעלה.

דיור מוגן איכותי

דיור מוגן איכותי באמת מאפשר לכם לחיות מצוין שנים רבות בהשגחה רפואית צמודה ככל שעולה רמת ההשגחה הרפואית שלה זוכים בני הגיל השלישי כך גם הם זוכים לתוחלת חיים ארוכה יותר בבריאות איתנה ויכולת לשמור על שגרה פעילה. גם אצלנו מוצע לכם דיור מוגן חדש מהסוג ששומר עליכם ומאפשר לכם להיות פעילים באורח החיים הרגיל שלכם גם כאן.

אנחנו עומדים לשירותכם בכל מה שתצטרכו ומספקים שירותים מסביב לשעון ככל שיידרש לכם. רמת שירותי הרפואה שלנו מעולה ואנחנו דואגים לספק לכם את כל מה שנדרש לכם כדי לשמור על רווחתכם ועל נוחותכם, מבלי שתצטרכו להיטלטל למרפאות ולקבלת שירותים רפואיים מרוחקים.

מגורי יוקרה ונוחות ללא דאגות בטיחות ותחזוקה

אם הקושי לחיות לבד ולדאוג לכל פעולות התחזוקה והשמירה על תקינות הבית הוא זה שהוביל אתכם לכאן, אנחנו יכולים להבטיח לכם דיור מוגן הכי טוב בארץ גם מבחינת רמת השירותים והדאגה לכך שתגורו במגורים תקינים ונאותים כיאה לבית דיור מוגן יוקרתי כמו שלנו. לא תצטרכו לדאוג לשום דבר שעלול לסכן אתכם כי אנשי השירות שלנו עומדי לרשותכם בכל עת.

מה אנחנו מציעים למי שמחפש דיור מוגן יוקרתי ואיכותי?

 

  • חדרים נוחים ומצוידים היטב בכל מה שנחוץ לכם כדי לשמור על אורח החיים הרגיל שלכם.
  • מתקנים נוחים ואבזור מתקדם לבטיחות ומוגנות אישית בכל חדר.
  • חדרי רחצה ושירותים מעוצבים ומפוארים.
  • חדר אוכל ומטבח גורמה שמספק ארוחות מגוונות ומזינות ברמה מעולה.
  • שירותים רפואיים צמודים והשגחה רפואית של אנשי מקצוע.
  • הסעות לכל מקום שתצטרכו לנסוע אליו.
  • חניה צמודה גם לאורחים.
  • שטחים ציבוריים ומתקני פעילות מגוונים בכל תחום, בפנים ובחוץ.
  • סביבה מטופחת וירוקה שבה גם תוכלו לעשות פעילות גופנית וליהנות מהשלווה.
  • חברה מגוונת וחיי קהילה מעשירים ומעצימים.

צרו איתנו קשר עוד היום וקבעו פגישה להתרשמות