בית מוגן

בית מוגן – כל לכל אחד מגיע הטיפול הטוב ביותר לכל גיל!

לא קל לעזוב בית שחייתם בו כל החיים, להתרחק מעט מהמשפחה ולעבור בגיל השלישי לגור בבית של רשת דיור מוגן. זה מצריך מעט הסתגלות לרעיון אבל כשמבינים שרק כך אפשר לקבל את כל הביטחון והמוגנות האפשריים שכבר אי אפשר לספק בבית הפרטי שלכם, זוהי האפשרות הטובה ביותר ואתם מוזמנים לבדוק אותה בהקדם.

בית מוגן טוב יותר מהחיים לבד!

כשאתם מחפשים בית מוגן לעצמכם או ליקיריכם אתם רוצים לדעת ולהרגיש שזהו בית אמיתי שבו שומרים עליהם ודואגים לרווחתם בגיל השלישי. זאת ההתמחות שלנו בבניית רשת דיור מוגן שהקמנו, מתוך דאגה האמיתית לכל דייר בקהילה שיצרנו.

מי אנחנו ומהם בתי דיור מוגן?

אצלנו בני הגיל השלישי מנהלים חיים מלאי עניין ופעילות ולכן הבית המתאים להם הוא זה שמספק להם סביבה מוגנת ובטוחה לכך. לכאן מגיעים אנשים שרוצים להיות מוקפים בקהילה ולשמור על קשר חם עם המשפחה הקרובה וחברים.

למי מתאימים בתי דיור מוגן?

לכל מי שרוצה להיות מוקף גם באנשי מקצוע שדואגים לצרכיו וגם בחברים החדשים שהוא מוצא ומתחבר אליהם כאן. זהו מקום שבו אפשר לשמור על חיים פעילים וליהנות מפעילויות רבות ומפיתוח תחביבים ועיסוקים שונים, כמו גם ליהנות מהשגרה שניהלתם לפני שעברתם לגור כאן.

מה מיוחד בו לעומת דיור מוגן בבית?

בכל בתי דיור מוגן הרשות נתונה לכל אחד ליצור ולעצב את חייו והכל בפיקוח והשגחה צמודה של אנשי מקצוע מסורים ואדיבים.

זה לא מסתכם רק בדאגה לרווחת הפרט. בתי דיור מוגן גם מספקים ארוחות מזינות בגיל שבו חשוב לשמור על הבריאות בפיקוח תזונתי, פעילות גופנית שמתאימה לגיל השלישי ומענה מהיר וזמין לכל בעיה שעלולה להיווצר.

כך שיקיריכם ואתם נמצאים בידיים טובות ומקצועיות בכל שעה של היום.

מהי תפיסת העולם של דיור מוגן אצלנו?

בתי אבות ודיור מוגן הם כבר מזמן קהילה לכל דבר שבה דיירים הם חברים שנהנים מכל מה שמוצאים מחוץ לבית, אבל בצורה מרוכזת וזמינה יותר.

אצלנו מוצאים את השירותים הרפואיים והסוציאליים בצורה זמינה, כולל פיקוח ובקרה רפואיים לכל מי שנזקק לכך. אצלנו תמצאו גם רכזת שירותים חברתיים ופעילויות תרבות ששמחה להיענות גם להקשות ויוזמות מיוחדות של הדיירים וכל זה כדי להגביר את הלכידות של הקהילה ולחזק את התחשוה שמדובר בבית חם לכל הדיירים.

מה אפשר לעשות במקום כמו בית דיור מוגן?

הבית מתוכנן ומעוצב כך שלכל אחד מגיעה הפרטיות שלו ושמורה לו הזכות להשתתף בפעילות שנוחה ומתאימה לו ולכן רבים בוחרים ליהנות מפעילות זאת ולהשתתף בה. אנחנו מציעים את האפשרויות המתאימות וקשובים לכל בקשה של דיירי הבית.

אתם יכולים לבוא להתרשם משיחות עם הדיירים איך זה קורה בשטח ולמה כל כך הרבה דיירים מרגישים בבית דווקא כאן.