דיור מוגן לנפגעי נפש

דיור מוגן לנפגעי נפש – המקום שבו אפשר לחיות בביטחון

דיור מוגן עם סל שיקום הוא חלק מסל השירותים שמשרד הבריאות מספק לאוכלוסייה שנזקקת לכך, אבל אצלנו היא הרבה יותר מכך. אצלנו מדובר בקבוצה יקרה ללבנו שמקבלת דיור מוגן על בסיס שיקום והחלמה מתוך בחירה להשתלב בקהילה ולשמור על שגרה פרודוקטיבית חיובית למען עצמם.

כל המגורים שמוצעים לאוכלוסיות מיוחדות ויקרות ללבנו אלה מנוהלים ברמה הגבוהה ביותר שאפשר למצוא, בסטנדרטים מקצועיים שעליהם מקפידים כל הצוותים האמונים על הטיפול הנפשי והשיקום, הליווי הסוציאלי והמקצועי שניתן למתמודדי נפש.

אפשרויות מגוונות לצורת מגורים שונות

אצלנו תוכלו למצוא את המגוון הגדול של צורות מגורים שמתאימות למתמודדי נפש ותשושי נפש, לצעירים ונכים במצב סיעודי קבוע או זמני ולכל מי שמחפש את התמיכה הפיזית והנפשית על מנת להשיב לעצמו את החוסן הנפשי הנדרש.

אנו משלבים בשירותינו דיור מוגן לבודדים יחד עם דיור מוגן למתמודדי נפש בקהילה תומכת, עם ליווי צמוד ופיקוח מקרוב של הצוותים שלנו בביקורים קבועים לפי בחירת הדיירים.

למה לבחור בדיור מוגן אצלנו?

דיור מוגן איכותי מתבטא לא רק בסטנדרט מגורים יוקרתי אלא גם ביחס אישי ומכבד לכולם. כבוד האדם והתקווה לעתיד טוב יותר הם הבסיס לכל פתרון דיור מוגן לנפגעי נפש שהרשת שלנו מפעילה למענכם, ובה אפשר למצוא מסגרת טיפולית ושיקומית שתומכת בכם עד שתחזרו אט אט לתפקוד מלא.

למי מתאים דיור מוגן למתמודדי נפש במסגרות שאנחנו מציעים?

קהילת מתמודדי הנפש שבאה לגור בקהילה זאת היא קהילה שזכותה לקבל דיור מותאם מוכרת בחוק אבל בעיקר מבוססת על ההבנה שרק תמיכה ומעטפת שיקומית כוללת יכולות לחולל את הריפוי והשינוי לטובה.

משום כך, דיור מוגן למתמודדי נפש מוצע לאנשים אלה בליווי מקצועי של אנשי מקצוע מתחום רפואת הנפש והשיקום כדי לעזור להם להתוות מסגרת החלמה לעמידה על הרגליים מחדש בכל שעה של היום.

מה אנחנו מציעים לדיירים שלנו?

מלבד טיפולים נפשיים להחלמה אנחנו מציעים גם סיוע שיקומי מעשי כדי להשתלב בחזרה גם בתעסוקה, דיור רגיל, השכלה ועוד. כל השירותים ניתנים לפי בחירת הדיירים ומתוך רצון מלא להשתלב שוב בחברה ובמרקם החיים הנורמטיביים שמחוץ לגיור המוגן.

מה מאפיין את מי שזכאי לסל השירותים שלנו?

משברי חיים שונים, טראומות ופגיעות נפשיות הן חלק ממה שמאפיין את הקשיים של נפגעי הנפש בישראל. בהם אפשר למצוא דרגות שונות של תשישות נפשית, של פגיעה קוגניטיבית שלא מצליחה לשבש את הרצון לנהל חיים נורמטיביים כמו כולם.

לכל אלה נוספות טראומות חיים שונו כמו פגיעות מיניות או טראומות ביטחוניות שונות שמאפיינות את החיים בישראל, ולהן מותאמים הטיפולים המשקמים את הנפש והחיים.

 במסגרות הדיור שלנו אנחנו מציעים לאנשים אלה את כל התנאים הנדרשים להם כדי להשתקם בקרב קהילה של אנשים שהם מתמודדי נפש כמוהם, שבה ירגישו שווים ומוגנים כפי שמגיע להם.

דיור מוגן לתשושי נפש גם במרחב הכפרי

חלק חשוב מהשיקום ומהפתרון הוא בחירת הסביבה המתאימה לכם.לכן, אנחנו מציעים דיור מוגן גם למי שבוחר לחיות במרחב הכפרי למען שלוות הנפש והסביבה הרגועה.

אצלנו תמצאו את המגוון הגדול של בתי דיור מוגן איכותי באמת.

דיור מוגן לנפגעי נפש בקיבוצים מוצע לכם בסביבה רוגעת ושליווה, מוקפת נופים ירוקים ופשטות של חיים שבה אפשר למצוא גם את שלוות הנפש במתחם מגורים מנוהל היטב על כל השירותים והמתקנים שנחוצים לכם כדי להתרכז במה שחשוב באמת – החלמה ושיקום.

כל בעיה נפשית מקבלת מענה רפואי בקהילה השיקומית שלנו

לדיור המוגן שלנו מגיעים לאחר אבחון מקיף והכרה במצב הזקוקים לכך מצד משרד הבריאות ולכן מותאמים להם הטיפולים והמסגרות שישרתו אותם בצורה המיטבית עד שיקום מלא.

במקום שבו מתקשים להבין את חולי הנפש ובעלי הפרעות נפשיות במשפחה, אנחנו כאן כדי להציע להם מענה מדויק שמשלב בין מגורים בטוחים וקהילה תומכת לבין טיפול רפואי ושיקום לאורך כל שעות היממה. אצלנו תמצאו דיור מוגן לחולי נפש בסטנדרטים הגבוהים והקפדניים ביותר, עם איכות חיים שמגיעה לכל אחד ובוודאי שגם ליקירכם.

אנחנו מזמינים אתכם לבדוק את המסגרות שמוצעות אצלנו ולהתרשם בעצמכם מפתרונות הדיור המשקם אצלנו ולמצוא את המקום המתאים ביותר ליקיריכם.

דיור מוגן סיעודי בכל מצב ובכל גיל

במצבים הקשים ביותר בחיים שבהם אתם נזקקים לעזרה סיעודית ולתמיכה נפשית, אתם לא חייבים להישאר לבד וללא הגנה ומעטפת שירותים קרובה אליכם, ממש בתוך הבית.

אנחנו מציעים לכם דיור מוגן סיעודי שמתאים לא רק לקשישים כי אם גם לנכים וגם לצעירים שנמצאים במצב כזה.

בין אם זה מצב זמני או קבוע, דיור מוגן לצעירים שזקוקים לשיקום מאפשר לכם לנהל חיים שמתאימים לצעירים בגילכם ושגרה פעילה ככל האפשר.

עצמאות מתוגברת בליווי מקצועי

במסגרות המגורים שמוצעות לכל מי שנזקק לשיקום אנחנו מציעים לכם להיות עצמאים בתוספת הליווי המקצועי המתאים לכם, לפי הקצב וההתאמה שלכם.

במסגרת זו עומדות לרשותכם כמה אפשרויות שבהן תוכלו לנהל את הבית שלכם בפיקוח מקצועי צמוד:

  • דיור מוגן מתוגבר – ליווי ופיקוח שכולל ביקור יומי.
  • דיור מוגן לווין לבודדים – ביקור או שניים בשבוע לכל מי שרוצה להיות עצמאי כמעט לגמרי.
  • דיור מוגן לבודדים – לפי מסגרת של מספר ביקורים שנקבע מראש לפי הצרכים שלכם.
  • דיור לנפגעי נפש – בפיקוח וליווי מקצועי לשיקום ולטיפול, עם מעקב צמוד יותר לפי הצורך.

 

לבחור בשיקום זהו צעד חשוב ונכון

אפשר לחיות בכל מסגרת שבה מתייחסים אליכם בכבוד ומספקים לכם את שירותי השיקום והסיעוד הנדרשים לכם, עם טיפול מקצועי. מלבד הביקורים, דיור מוגן לבודדים סל שיקום מלא מאפשר לכם להתקדם בקצב שלכם, לפי בחירה חופשית מרצון שלכם ובעידוד המשפחה והקהילה שמקיפה אתכם.

זהו דיור מוגן לתשושי נפש שכל משפחה הייתה רוצה לשכן בה את יקירה ולראות אותו נתמך ומקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, את הסובלנות המלאה שתתמוך בחזרתו לשגרה ולחיים מלאי פעילות כפי שהוא יכול ורוצה לנהל.

צרו קשר ונשמח לספר לנו כיצד אנחנו יכולים לסייע ליקיריכם ולספק להם את המסגרת הטובה והמגוננת ביותר.