דיור מוגן לבני 60

דיור מוגן לבני 60 – כי אפשר לנהל חיים מלאים בסביבה בטוחה לכם

אם חשבתם שגיל 60 הוא גיל צעיר מדי מכדי למצוא דיור מוגן, תתפלאו לשמוע שעוד ועוד אנשים חושבים שזה רעיון מצוין לחיות בקהילה שמתאימה להם מבחינה חברתית בסביבה בטוחה, מוגנת, לצד כל השירותים שזקוקים להם בגיל הזה.

אם חשבתם שגיל 60 הוא גיל צעיר מדי מכדי למצוא דיור מוגן, תתפלאו לשמוע שעוד ועוד אנשים חושבים שזה רעיון מצוין לחיות בקהילה שמתאימה להם מבחינה חברתית בסביבה בטוחה, מוגנת, לצד כל השירותים שזקוקים להם בגיל הזה.

למה הקונספט של דיור למבוגרים במקום אחד מתאים גם לכם?

רשימת היתרונות של דיור מוגן לגיל הזהב היא אין סופית אבל נזכיר רק כמה מהם כדי שתגלו עד כמה זה יכול להיות המענה המדויק לכל הצרכים שלכם:

 • אתם יכולים לארח את המשפחה בביתכם החדש שמוקף בירוק ובשלווה.
 • אתם נהנים מכל השירותים שמוצעים לכם בבית דיור מוגן לקשישים, בטלפון אחד.
 • אתם מוקפים בכל המתקנים שחשוב שיהיו בבית כזה, כולל מתקני נגישות.
 • אם אתם רוצים לשבת עם חברים, לא צריך לנסוע לעיר או ליישוב הקרוב.
 • אם נחוץ לכם משהו, כבר לא צריך לסכן את עצמכם בכבישים.
 • אם יש בעיה רפואית, לא צריך לוותר על טיפול רפואי ועל בדיקות.
 • לא מתפשרים יותר על פעילות בשעות הפנאי כי היא ממש בתוך בית אבות גיל הזהב שלכם.
 • האוכל מצוין ואתם נהנים מהבישולים המשובחים והתפריט המזין הטוב ביותר.
 • אתם אף פעם לא לבד, ואתם יכולים להזמין חברים ומשפחה לבקר אתכם וליהנות אתכם.
 • אין יותר שעמום, ואתם נהנים מפעילויות מגוונות שלא היה לכם זמן לעסוק בהן וכעת הן ממש בהישג יד.
 • יש לכם חברים חדשים ואנשים מעניינים שכיף לשבת אתם ולהכיר, לצאת לטיולים ולשבת בפעילויות שונות.

ואם אתם שואלים, למה דווקא דיור מוגן לבני 60?

היום כבר לא צריך לחכות לגיל הפנסיה הרשמי בכדי לעבור לגור במקום שמתאים לכם ולתנאי החיים שלכם. הגיל השלישי הוא עניין של הרגשה והוא מתחיל רק ברגע שבו אתם חושבים שזה נכון ומדויק לכם. הרי כל אחד היה רוצה לגור בסביבה כזאת – רגועה, ירוקה, שקטה, כזאת שמאפשרת לחגוג את השבתות והחגים עם המשפחה ועם החברים בקרב הקהילה הדתית שבה אתם חיים. עכשיו זה אפשרי בחדרים נוחים בבניין מטופח ויפה, אתם צעירים אבל זה לא סותר את העבודה שאתם זקוקים להשגחה.

אתם חיים בקהילה מסודרת ומפוקחת והמשפחה שלכם רגועה שאתם לא לבד ויש לכם תמיד השגחה, חברה נעימה ובית תקין עם תחזוקה שוטפת שמסירה מכם לפחות את הדאגה הזאת.

לחיים בבית גיל הזהב למבוגרים יש רק יתרונות, ונשמח לספר לכם עליהם, אז  התקשרו בהקדם.

היתרונות הרבים שיש לבית לבני 60 ומעלה כל כך רבים שכבר לא קשה לשכנע אנשים בגיל הזה לעבור לגור במקום שמספק את כל צורכיהם בסביבה שקטה, מפוקחת, שבו האוכלוסייה איכותית בדיוק כמוהם ויש בה מספיק שירותים ונגישות לכל מקום שחשוב לכם בהסעות.

בתים וחדרים מוגנים עם השגחה ופיקוח

השגחה רפואית היא חשובה מאוד בכל גיל אבל בגיל 60 ומעלה היא הופכת להיות חשובה יותר ואין גיל מתאים מזה להתחיל לדאוג לסידורי מגורים מוגנים שמתאימים לכם. אתם נשארים תמיד זמינים למשפחה הקרובה והם שמחים לדעת שאתם לא לבד, שיש לכם השגחה רפואית 24 שעות ביממה ואת כל הלוגיסטיקה שחשובה לכם.

היום כבר ברור למה דיור מוגן לבני 65 הוא התשובה המתאימה ביותר לכל מי שמחפש בית חדש ורוצה לוודא שהוא עובר לגור בקהילה שבה דואגים לכל צרכיו.

בטיחות ומוגנות מעל הכל

בטיחות ומוגנות הפכו להיות השיקול החשוב ביותר בגיל השלישי ולכן רק במקום כזה אפשר להבטיח לכם את התנאים המתאימים ביותר ואת הטיפול המסור שמגיע לכם. זהו דיור לגיל השלישי לאנשים שמוצאים את עצמם פעילים עדיין ומנהלים חיים דינמיים מבלי לעצור אותם, ועדיין להרגיש שהם יכולים להיות חלק מקהילה בגילם מבלי להתפשר על העיסוקים שלהם.

דיור מוגן גיל הזהב מתחיל בכל גיל שבו זה נכון לכם!

אם גם אתם שומעים מהילדים שלכם שהגיע הזמן לדאוג לעצמכם כדי לא להיות לבד וכדי שיהיה תמיד מישהו לידכם ליתר ביטחון, הגיע הזמן שתבדקו מה אנחנו מציעים לכם כאפשרות של דיור לקשישים. תתפלאו לגלות שיש לא מעט חידושים בקונספט של דיור מוגן למבוגרים, כך מדובר בקהילה של ממש שכל אחד יכול למצוא אותה מתאימה לסגנון החיים שלו.

בואו לשמוע מה יש לנו לספר לכם על דיור מוגן לגיל 60!

אתם עשויים לגלות שיש כאן בית אמיתי שגם אתם מוצאים אותו מתאים לציפיות שלכם והוא בדיוק מה שאתם צריכים.

התקשרו כעת לקבוע פגישה ונשמח לספר לכם עלינו על מה שיש לנו להציע לכם.